سمپاشی فروشگاه موادغدایی

در فروشگاه های مواد غذایی چون انواع و اقسام مواد مختلف وجود وارد امکان پیدا شدن هر نوع حشره و آفتی هست. به همین دلیل فروشگاه ها به مراقبت و بهداشت ویژه ای نیاز دارند. چرا که اگر این حشرات و آفات اجناس فروشگاه را آلوده می کنند و سبب انتقال بیماری می شوند.

روش های بهداشتی نگاه داشتن فروشگاه ها

باتوجه به اهمیت بهداشت محیط فروشگاه،  جهت کنترل و مبارزه با حشرات و آفات باید مطابق با خانه،  ساختمان و هر نوع محیطی که دارای چارچوب و دیوار است نکات بهداشتی را رعایت کنیم و همچنین تمامی شکاف های دیوار ها ، سوراخ و لوله ها و شیشه های شکسته و… را پوشاند و  به صورت دوره ای محیط فروشگاه را سمپاشی کرد بر همین اساس کارشناسان شرکت کاراشیمی در بدو ورود به فروشگاه های مواد غذایی ضمن اطلاع رسانی به کارکنان فروشگاه به آنها آموزش هایی در رابطه با بهداشت محیط فروشگاه و عدم تماس آنها با سموم و طعمه های تعبیه شده در سطح فروش و انبار داده خواهد شد.

به دلیل وجود مواد غذایی در محیط فروشگاه، از سموم بدون بو و مسمومیت استفاده می شود و نیازی به جابجایی وسایل و تجهیزات نیست.

مشاوره رایگان با کارشناس فنی شرکت کاراشیمی: 09127953644

با مجوز رسمی از وزارت بهداشت

مواد ضدعفونی فروشگاه

شرکت سمپاشی کاراشیمی  از سموم کیفیت بالا ، خارجی و همچنین 100% ارگانیک مختص مکان های تولیدی و عرضه کننده  مواد غذایی استفاده خواهد کرد.

سمپاشی فروشگاه

ارایه راهکارهای بعد از سمپاشی

بعد از سمپاشی و طعمه گذاری حشرات و جوندگان، جوندگان بعد از مصرف طعمه ها احساس تشنگی و تنگی نفس کرده و به سمت آب و فضایی که اکسیژن دارد می روند و حتی احتیاجی به پاکسازی اجساد حشرات و جوندگان نمی باشد. بعد از انجام سمپاشی و طعمه گذاری حشرات و جوندگان توسط شرکت ما گزارشی از انجام کار و سموم مورد استفاده و نقاط مشخص شده طعمه گذاری را به فروشگاه می دهد تا در هنگام بازرسی مراکز ذی صلاح از جمله بهداشت،  سازمان غذا و دارو جهت اعتبار سنجی و صحه گذار عملیات سمپاشی و طعمه گذاری به فروشگاه تحویل داده می شود.

سمپاشی فروشگاه مواد غذایی

اینک چنانچه در محیط فروشگاه یا مغازه خود این گونه حشرات را مشاهده کردید با کارشناسان سمپاشی شرکت کاراشیمی تماس بگیرید تا متخصصان ما با استفاده از روشهای نوین سمپاشی و طعمه گذاری حشرات و جوندگان به صورت تضمینی خدمات دفع آفات و حشرات را به شما ارائه دهند.