سمپاشی و مبارزه با عنکبوت

عنكبوت ها، گروهی هستند كه در جهان بیش از سی هزار نوع آنها وجود دارد و در حجم و شكل و روش زندگی متفاوت هستند؛ روش زندگی فردی همراه دشمنی با یكدیگر در آنها غالب است و انواع اندكی از آنها یافت می شوند كه به صورت دسته جمعی زندگی می كنند.

جثه عنكبوت های ماده از نرها بزرگتر است: غالباً فقط در هنگام ازدواج همدیگر را ملاقات می كنند و عنكبوت نر قبل از عروسی، اقدام به رقص ها و حالات مشخصی در برابر عنكبوت ماده می نماید كه مقصودش جلوگیری از غریزه دشمنی عنكبوت ماده است.lمخصوصا در هنگامی كه آمیزش آنها تمام می شود.

طول عمر این عنکبوت بین یک تا سه ساله و این عنکبوت که سیاه و نوار قرمز بر پشت داره و از جنس نر که تقریبا زرد رنگه بزرگتره!

عنكبوت نر غالباً در لانه باقی می ماند و اقدام به پنهان شدن از عنكبوت ماده می كند، چرا كه می ترسد او را بكشد. كشتن عنكبوت نر بعد از تمام شدن آمیزش جنسی، در بین بسیاری از عنكبوت ها اتفاق می افتد؛ مشهورترین این عنكبوت ها “بیوه سیاه” است.

در برخی از انواع آنها، عنكبوت ماده، عنكبوت نر را رها می كند تا هنگامی كه فرزندان از تخم خارج می شوند، اقدام به قتل او كنند و او را بخورند. در انواع دیگری از عنكبوت، مادر، اقدام به تغذیه فرزندان كوچكش می كند تا این كه بزرگ می شوند و مادرشان را می كشند و می خورند.

مشاوره رایگان با کارشناس فنی شرکت کاراشیمی: 09127953644

با مجوز رسمی از وزارت بهداشت

قدرت گزش عنکبوت

تعداد کمی ازعنکبوتها قدرت گزش انسان راداشته، دارای سم وکلیسرهای سمی هستند وگزش آنها منجربه ایجاد درد، درماتیت و زخمهای نکروزه، واکنشهای عمومی وحتی مرگ می شود. عنکبوتها از نظر گزش سمی عنکبوتهای بیوه سیاه متعلق به جنس latrodectus.ssp هستند که گونه l.mactans ازاهمیت زیادی در آمریکا برخوردار است. گونه های دیگری در مناطق مختلف جهان از جمله ایران شناسایی و مطالعه شده اند. این عنکبوتها به رنگ سیاه خاکستری تیره و یا قهوه ای با لکه های قرمز در سطح یا زیر شکم شناسایی می شوند. طول بدن با پاهای باز ۴cm است، گزش این عنکبوت ایجاد درد موضعی و عضلانی(گاهی پس از یک تا دوساعت از گزش) دل درد، حالت تهوع وگرفتگی قفسه سینه می کند. معمولا عوارض بعد از دوتا سه روز برطرف میشود ولی درافراد حساس ممکن است ایجاد درماتیت، فلج و حتی اغما و مرگ کند.

راه های مقابله با عنکبوت

سمپاشی عنکبوت راه حل یکی از رایج ترین مشکلات منازل و یا اماکن اداری و تجاری می باشد. وجود حشرات و حیوانات ریز و درشت موذی در نقاط مختلف  با قرار گرفتن و جا گیر شدن در نقاط دور از چشم تولید مثل می کنند و تمامی نقاط منزل و محل مسکونی شما را آلوده خواهند کرد.

از گذشته تا به امروزه دلایل بسیار متعدد و راهکار های بسیاری برای از بین بردن این حشرات توسط انسان ها به وجود آمده است، که بسیاری از آن ها علاوه بر از بین بردن این حشرات، خطرات جانی خطرناکی را برای انسان ها نیز به وجود آورده است. هیچ یک از این خدمات به پای سرویس خدمات رسانی سمپاشان شرکت کیان پاک نخواهد رسید.

سمپاشی یکی از بهترین راهکار ها برای از بین بردن حشرات، از جمله عنکبوت ها که فراوان ترین نوع حشرات موذی هستند خواهد بود. سمپاشی عنکبوت عالی ترین گزینه برای از بین بردن این موجود است که توسط سمپاشان حرفه ای، با تجربه و مجرب شرکت کاراشیمی انجام خواهد شد.